НОВИНИ

06.06.2020

05.06.2020

04.06.2020

РУБРИКАТОР

Власниця закладу, де поліцейський агент отримував сексуальні послуги, пов’язана з екскерівником Печерської поліції

28.01.2020

Власниця стриптиз клубу «Аеро», що надавав сексуальні послуги в готелі «Аеро» раніше працювала в компанії родички Сергія Карпіки, який очолював Печерське райуправління поліції Києва.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

У вироку суду зазначається, що діяльність закладу вело ТОВ «Група центр» – ймовірно, назва записана зі слів і є неточною.

У базі дані Youcontrol є інформація про дві компанії, де керівником працювала обвинувачена Олена Приступко.

По-перше, це ПП Група “Центр” і у вироку, скоріш за все, мова саме про нього. Підприємство має видом діяльності послуги ресторанів і мобільного харчування.

Приступко була засновницею цієї компанії у 2018 і по листопад 2019 року, тобто саме в період подій, яких стосується вирок.

Але у 2017 році Олена Приступко також була керівником ТОВ «Група центр плюс», що також займається ресторанами.

Від початку створення у 2017 році засновницею ТОВ «Група центр плюс» є Карпіка Людмила Амірмамадівна. Протягом першого року існування підприємства 50% було оформлено на деякого Юрія Титаренка. Але сьогодні Карпіка володіє фірмою сама.

Жінку з такими же ПІБ зазначав у своїй декларації про доходи Сергій Карпіка – це колишній начальника Печерського райуправління поліції. Міністр МВС Арсен Аваков звільнив його з цієї посади у лютому 2015 року після того, як силовики розігнали мітинг під Національним банком. У 2016 Карпіка працював заступником начальника слідчого управління – начальником організаційно-методичного відділу Головного управління поліції в м.Києві.

Ким приходиться Людмила Карпіка на 5 років старшому Сергію Михайловичу точно невідомо, оскільки він не зазначає її як члена сім’ї, але декларує, що живе в квартирі і користується машиною, що їй належать.

Нагадаємо, що стриптиз клуб «Аеро» працював на 2-му поверсі готелю «Салют», по вулиці І.Мазепи, 11-Б, в Печерському районі Києва.

Із вироку суду вбачається, що таємний агент поліції двічі замовляв там послуги орального сексу і платив по 5 тисяч гривень за сеанс.

20 січня суд затвердив угоду про визнання винуватості. Власницю закладу засудили до 4 років позбавлення волі, але звільнили з іспитовим терміном.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"