НОВИНИ

12.11.2019

11.11.2019

09.11.2019

08.11.2019

РУБРИКАТОР

Вінницький поліцейський бив чоловіка кийком та примушував присідати (відео)

08.07.2019

У facebook з’явилося відео, у якому бачимо, як правоохоронець знущається над чоловіком у відділку поліції. Ролик опублікував на своїй сторінці Анатолій Качур у неділю, 7 липня. У підписі до відео Анатолій зазначив, що це Ямпільське відділення, а також, що це не перший випадок, коли місцеві поліцейські знущаються над громадянами.

«Ти не додому йдеш, а тут сидиш, поняв?», — чуємо слова поліцейського у відео. Далі правоохоронець вдарив чоловіка гумовим кийком. «Зараз будеш по голові брати», — під час цих слів він торкається кийком голови чоловіка, залякуючи його. «Тренеруйся, присідай», — каже поліцейський, вживаючи нецензурну лайку. «Присідай, я тобі сказав», — чоловік почав присідати, тримаючись за живіт. «Розрівняйся, рівно присідай», — продовжує примушувати правоохоронець. Відео на цьому закінчується.

Прес-офіцер поліції Вінницької області Анна Олійник написала, що вже розпочате службове розслідування. «Сьогодні буде розпочато службове розслідування та всі зібрані матеріали передані до Державного бюро розслідувань для правової кваліфікації дій поліцейських», — пише Олійник у коментарях до відео.

Джерело