НОВИНИ

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

«Відкритися і в***бати» – НАБУ показало, як Вовк вирішував питання по суддях

01.09.2020

Національне антикорупційне бюро оприлюднило відео про зв’язки суддів ОАСК з Вишої радою правосуддя.

За інформацією НАБУ, голова Окружного адмінсуду міг організувати подачу штучних скарг до ВРП на непідконтрольних суддів ОАСК і взагалі суддів всіх інстанцій, які виносили незручні рішення.

«Завтра на порядке денном в твоей «палатке», докладчик Овсиенко, рассматривается жалоба Жмака на судью Окружного Добрянскую, необходимо открыться и в***бать… Так же на докладе у Шевцовой жалоба Длугач на судью Окружного Кузьменко Анна Игоревна – необходимо отказать».

Із посиланням на таку інформацію прокурор САП має намір 1 вересня заявити відвід членам ВРП, які розглядають питання про відсторонення судді від посади. НАБУ опублікувало відеоролик, після того, як Вища рада правосуддя відмовила в онлайн трансляції засідання і не впустила пресу.

17 липня 2020 Національне антикорупційне бюро заявило про викриття злочинної організації на чолі з головою Окружного адмінсуду Києва Павлком Вовком, у складі суддів цього ж суду, голови Державної судової організації, колишніх членів Вищої кваліфкомісії суддів та інших осіб. Йшлося про ухвалення замовних рішень і втручання в роботу інших державних органів. Наприклад, щодо визнання відсутності коаліції у Верховній раді та ініціювання заборони на виїзд деяких високопосадовців протягом року після президентських виборів.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"