НОВИНИ

21.03.2023

20.03.2023

18.03.2023

17.03.2023

16.03.2023

РУБРИКАТОР

“Вас у полон взяла патрульна поліція”: поліцейські полонили окупантів-“чмобіків” (відео)

26.10.2022

Росія продовжує “приховану” мобілізацію і відправляє непідготовлених солдатів прямо на фронт, багато хто одразу ж здається ЗСУ, звертаючись на гарячі лінії проєкту “Хочу жити”, а інших беруть у полон. Трьох нещодавно мобілізованих окупантів вдалося затримати співробітникам патрульної поліції України. Про це на своєму Telegram-каналі повідомив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.

На відео показано трьох чоловіків у військовій формі, яким наші правоохоронці зв’язали руки та ноги, а потім влаштували невеликий допит, під час якого стало відомо, що військових минулого місяця мобілізували у Бєлгородській області.

Один із полонених виявився гранатометником, але зазначив, що жодного разу не стріляв з цієї зброї, а десь викинув. Другий зізнався, що приїхав в Україну лише 14 жовтня, але конкретно не знав, яку навіть має посаду. За його словами, він водій-хімік, але командування зробило зведену роту та записало його як стрільця.

Поки просто лежіть тут, подумайте про те, що вас у полон взяла патрульна поліція“, – іронічно зауважив один з поліцейських на відео.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"