НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

В Україні відновили військову прокуратуру

02.04.2022

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова заявила, що під час війни інституції мають бути переорієнтовані, тому в Україні відновили військову прокуратуру. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Ми з вами живемо у воєнний час. Отже, і жити маємо по-воєнному. Значить, наші інституції мають бути переорієнтовані під реальне життя, а не керуватися законами мирного часу.

Хочу подякувати народним депутатам України за довіру в цьому питанні – ми воскресили військову прокуратуру», – наголосила Ірина Венедіктова.

За її словами, під час війни прокурори повинні мати повне і беззастережне право бути на лінії вогню з метою пошуку і збереження доказів агресії проти України.

«Також військові прокурори мають і будуть підтримувати правопорядок у військових частинах та забезпечуватимуть дотримання законних прав військовослужбовців України.

Багато військових прокурорів отримали не тільки вищу юридичну освіту, але і військову підготовку. Їх знання і досвід обов’язково допоможуть наблизити мир і нашу перемогу», – впевнена Ірина Венедіктова.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"