НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

В столиці під час реалізації наркотиків затримано нацгвардійця

04.11.2021

За процесуального керівництва Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону припинено злочинну діяльність військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин Національної  гвардії України.

Установлено, що вказаний військовослужбовець у липні-листопаді 2021 року неодноразово здійснював збут наркотичних засобів, а саме – амфетаміну на території  міста Києва, у тому числі серед військовослужбовців своєї військової частини.

02.11.2021, після чергового збуту наркотичних засобів у групі з цивільною особою старший солдат НГУ та вказана цивільна особа були затримані в порядку ст. 208 КПК України. Затримання відбулося за процесуального керівництва Київської спецпрокуратури слідчими територіального управління ДБР у м. Києві за оперативного супроводження Департаменту військової контррозвідки  СБУ.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

Затриманим наркоділкам наразі готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Санкція ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України передбачає зловмисникам покарання у виді ув’язнення на строк до десяти років, з конфіскацією майна.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"