НОВИНИ

28.05.2024

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

22.05.2024

РУБРИКАТОР

В окупованому Мелітополі підірвали колишнього поліцейського, який перейшов на бік окупантів

23.03.2023

Вранці 23 березня у тимчасово окупованому Мелітополі пролунав сильний вибух. Саморобний вибуховий пристрій спрацював у автомобілі місцевого колаборанта, колишнього поліцейського Сергія Сковирка. Про це у Telegram повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров та місцеві Telegram-канали.

Федоров зазначив, що на вулицю, де пролунав вибух, окупанти зігнали фейкову “поліцію” і вже повідомили про одного постраждалого “поліцейського”. Про стан загарбника невідомо, проте мелітопольські окупанти написали, що поліцейського госпіталізували. “Напевно, далі у “найкращих” рашистських традиціях шукатимуть “диверсантів”, – повідомив мер.

За попередніми даними, вибух стався в автомобілі місцевого колаборанта Сергія Сковирка, котрий під час окупації міста добровільно пішов на співпрацю з росіянами. Зрадник у загарбників став так званим “начальником дільничних у поліції”.

Цікаво, що колаборант завжди залишав свій транспортний засіб біля пожежної частини, бо боявся, що рано чи пізно його замінують. Втім, такі заходи “перестрахування” не допомогли зраднику.

Спочатку окупанти стверджували, що від вибуху “цього разу ніхто не постраждав”. Але згодом заявили, що так званий “поліцейський” був госпіталізований з мінно-вибуховою травмою. Загарбники також видали, що життю зрадника нічого не загрожує.

 Колишні колеги характеризують колаборанта негативно. З поліції він пішов у чиновники і ходив містом, виписуючи штрафи за неправильне паркування.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"