НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

РУБРИКАТОР

В Одеському СІЗО ув’язнена напала на інспектора

15.09.2017

В Одеському СІЗО скоєно напад на інспектора, яка відкрила камеру, що угамувати сварку між ув’язненими жінками.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак.

“В одній з камер, де утримуються жінки, розпочалася сварка, ув’язнені голосно лаялися та погрожували одна одній фізичною розправою. До камери було негайно відправлено резервну групу з фельдшером. По прибутті групи на місце камеру було відчинено молодшим інспектором. Одна з ув’язнених, раніше неодноразово судима, вибігла з камери та накинулася на інспектора і завдала їй кількох ударів кулаком по тулубу”, – розповів він.

За словами Маслака, протиправні дії ув’язненої були відразу припинені, для чого довелося застосувати заходи фізичного впливу. Після цього нападницю ізолювали від основної маси ув’язнених.

Про інцидент, який стався в ніч проти середи, повідомлено поліцію та прокуратуру Одеської області.

Як повідомляв Укрінформ, 17 серпня увечері на госпдворі Одеського СІЗО у контейнері для сміття виявлено частини тіла жінки-інспектора. У скоєнні вбивства підозрюється 39-річний ув’язнений. На думку правоохоронців, він згвалтував та задушив жінку, потім тіло розчленував і викинув у сміттєвий контейнер.

За фактом службової недбалості та неналежного виконання своїх обов’язків співробітниками СІЗО прокуратура області відкрила кримінальне провадження. Начальника Одеського СІЗО усунули з посади.

19 серпня громадські активісти та родичі ув’язнених провели акцію протесту під СІЗО, стверджуючи, що після жорстокого вбивства інспектора пенітенціарної служби на території одеського ізолятора “розпочалися репресії”.

Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"