НОВИНИ

25.01.2021

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

РУБРИКАТОР

В Одесі інспектор СІЗО сидітиме 4 роки за передачу наркотиків в’язню

25.07.2020

Малиновський районний суд Одеси засудив до 4 роки колишнього молодшого інспектора ДУ «Одеський слідчий ізолятор».

Вранці, 4 лютого 2019 року, на міні ринку міні ринку по вулиці Левітана інспектор незаконно придбав у невстановленої слідством особи метадон і привіз на роботу, де зберігав у розгдягальні. Ввечері того ж дня він узяв згортки з метадоном і поніс на охоронювану територію, щоб передати ув’язненому. Втім, працівники установи провели його догляд і виявили наркотики – метадон масою  1,6 г. Згортки білої кристалічної речовини знайшли у кросівках інспектора.

Свідки з числа працівників СІЗО розповіли, що того дня їх колега запізнився на роботу, а о 8 вечора відпросився вийти з СІЗО до гуртожитку, щоб взяти особисті речі. Коли він повернувся, було проведено його догляд та у кросівках і в куртці були виявлені кілька згортків з невідомою речовиною. Працівники СІЗО викликали слідчо-оперативну групу і факт зафіксували.

Обвинувачений повністю визнав себе винним, пояснив суду, що до нього звернувся ув’язнений і попросив доставити йому в СІЗО наркотики, які передасть його знайомий. За послуги запропонував 500 гривень. Він погодився на пропозицію і дав номер своєї банківської картки. Пізніше йому зателефонував незнайомий чоловік, призначив зустріч на ринку по вулиці Левітана для передачі наркотиків, після чого перерахував на картку 500 гривень. У скоєному розкаюється. Злочин скоїв начебто через скрутне матеріальне становище в сім’ї.

Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, одружений, має сім’ю, утримує малолітнього сина. Його дружина одержує допомогу у зв’язку з народженням дитини.

Суд призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, окрім житла.

Суд, враховуючи пом’якшуючі обставини, призначив покарання нижче від межі санкції за ч.2 ст.307 ККУ, що передбачає від 6 до 10 років позбавлення волі.

Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"