НОВИНИ

25.11.2020

24.11.2020

23.11.2020

РУБРИКАТОР

В Одеському суді семеро обвинувачених порізали вени у відповідь на продовження їм арешту

24.10.2020

У Малиновському районному суді Одеси під час засідання 23 жовтня семеро обвинувачених у справі щодо бунту у виправній колонії порізали собі вени після того, як суддя вирішив продовжити їм арешт ще на 60 діб. Про це повідомляє пресслужба суду.

Як повідомив нам керівник пресслужби Південного ОТО НГУ Михайло Кондира, обвинувачені змогли пронести леза до зали суду під медичними масками, які вони були зобов’язані носити через карантинний режим. Зокрема, один з чоловіків сховав половинку леза в ніздрі.

За словами прессекретаря Малиновського районного суду Орини Лебедюк, всі сім обвинувачених наносили собі пошкодження на різні ділянки тіла, зокрема і на руки.

Військові Нацгвардії викликали постраждалим швидку, їм вже надали медичну допомогу. Суддя Черевко, який працював на цьому засіданні, розпорядився посилити огляд обвинувачених при конвоюванні до зали судового засідання. Наступне засідання у справі відбудеться 3 листопада.

У 2019 році ув’язнені в одеській виправній колонії № 51 влаштували бунт. Журналісти повідомляли, що причиною стала жахлива якість харчування та умови утримання.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"