НОВИНИ

28.05.2024

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

22.05.2024

РУБРИКАТОР

В МВС навчатимуть спеціалістів з безпеки. Триває реєстрація

18.01.2023

На базі одного із закладів вищої освіти МВС готуватимуть фахівців із безпеки для закладів освіти. Їх впровадживатимуть у виконавчі органи територіальних громад. Про реалізацію проекту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі» повідомили в МВС.

Проект спрямований на підвищення рівня безпеки освітнього процесу через підготовку та впровадження у виконавчі органи територіальних громад фахівців із безпеки, знання та навички яких відповідають актуальним безпековим викликам.

Участь у відборі можуть взяти територіальні громади, що мають можливість:

1) ввести посаду або покласти відповідні обов’язки на одного чи декількох працівників в межах реалізації проекту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі»;

2) забезпечити спеціаліста із безпеки в освітньому середовищі робочим місцем та необхідними приладдям;

3) відрядити на навчання до закладу вищої освіти МВС кандидата на виконання функцій спеціаліста із безпеки в освітньому середовищі.

У свою чергу кандидат-представник територіальної громади має бути громадянином України, старшим за 21 рік з вищою освітою і вільним володінням української мови.

Не може бути спеціалістом із безпеки в освітньому середовищі особа, яка:

1) визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною;

2) має захворювання, що перешкоджає виконанню обов’язків за відповідною посадою;

3) має непогашену чи не зняту у встановленому законом порядку судимість;

4) була визнана у встановлено законом порядку винною у скоєнні правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості особи;

5) на яку було накладено адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, домашнім насильством, булінгом чи невиконанням батьківських обов’язків.

Зареєструватися для участі у відборі можна до 31 січня за посиланням.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"