НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

В Інтернеті оприлюднили відео побиття підозрюваного співробітником ДСР Нацполіції

10.06.2022

До мережі потрапило відео, на якому видно, як співробітник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції б’є людину. 

Відповідні кадри було оприлюднено на YouTube-каналі “Стоп корупції”.

На відео можна побачити, як поліцейський витягнув чоловіка за руки по підлозі, вдарив його кілька разів ногами живіт, а потім головою об стіну.

Показово, що інші поліцейські не намагаються припинити і взагалі не звертають уваги на дії свого колеги.

Журналісти інформагенства “Стоп корупції” зазначили: “зі змісту публікацій стає зрозуміло, що вказані події відбувалися під час обшуку в Управлінні реклами Одеської міської ради. Ситуація викликала неабиякий суспільний резонанс, у зв’язку із чим виникла необхідність отримання коментаря та офіційну позицію Департаменту щодо обставин цієї події” та звернулись у Департамент з проханням повідомити, чи розпочато за вказаним фактом службову перевірку.

Як повідомляє телеграм-канал Інсайдер ЮА з посиланням на власні джерела, за попередніми даними, потерпілого спіймали на хабарі в розмірі 600 доларів США. Співробітники поліції нібито кілька місяців “вели” справу начальника управління, головного інспектора та одного з посередників. За версією журналістів, вони вимагали у підприємця 20 тисяч гривень на рік, щоб його незаконні вивіски не демонтувалися.

Анастасія Ковальова, Артем Некрасов

Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"