НОВИНИ

20.05.2024

17.05.2024

16.05.2024

15.05.2024

14.05.2024

10.05.2024

РУБРИКАТОР

В Чернівцях до апеляційного суду прийшов чоловік з гранатою

18.03.2023

В Чернівцях чоловік прийшов до апеляційного суду з гранатою та травматичним пістолетом.  Про це повідомляє місцеве видання “Чернівецький промінь”.Через інцидент було евакуйовано дітей зі школи, яка розташована поруч з будівлею суду. Правоохоронці перекрили вулицю.

В апеляційному суді розглядалась справа під час якої засудили чоловіка до 5 років. Як розповів начальник ГУНП у Чернівецькій області Руслан Дударець, чоловік намагався потрапити до суду з гранатою, однак після перемовин з правоохоронцями – добровільно її здав.

“До Апеляційного суду на судове засідання прийшов батько засудженого. Дізнавшись, що сину змінили міру запобіжного заходу на взяття під вартою, він хотів пройти до нього у залу судового засідання. На пункті пропуску, де стоїть металошукач, його зупинили працівники судової охорони і запитали про заборонені предмети. Чоловік дістав з кишені гранату і показав її”, – розповів Дударець.

Батько засудженого вийшов до вхідних дверей суду. Правоохоронці провели з ним перемовини після чого він добровільно віддав гранату й травматичний пістолет.

“Чоловік нікому не погрожував, але висловив невдоволення, що сину призначили такий жорсткий вирок”, – додав начальник ГУНП.

За словами правоохоронців, чоловік є військовослужбовцем. Через інцидент йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"