НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

В Черкаській обл. виправдали 2 поліцейських, яких звинувачували у кришуванні збуту наркотиків

26.11.2021

Суд виправдав поліцейських яких підозрювали у вимаганні неправомірної вигоди за кришування наркотрафіку в Жашкові та Маньківці. Про це йдеться у вироку Маньківського суду.

Двом підсудним, що були співробітниками Жашківського відділення поліції, інкримінували ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою).

Згідно обвинувального акту, підсудні висунули вимогу надання неправомірної вигоди за безперешкодне здійснення продажу наркотичних засобів у Жашкові та Маньківці двом особам. Було встановлено “таксу” у розмірі 2 тис. грн. щомісяця з особи. За налагодженою схемою кошти отримували у 2016-2017 роках.

В судовому засіданні підсудні вини не визнали, від надання свідчень по суті відмовилися та зазначили, що кримінальне провадження стосовно їх порушено через конфлікт з керівником відділу поліції.

Двоє наркодилерів, яких поставили на “таксу”, дали викривальні покази на поліцейських.

Суд встановив, що стороні захисту не були належним чином відкриті дані НСРД, тому вони були визнані недопустимими доказами. Показів наркодилерів було недостатньо для суду щоб встановити вину підсудних поза розумним сумнівом.

Відтак обвинувачені були виправдані за недоведеністю їх вини в інкримінованому правопорушенні.

Відзначимо, що один з підсудних по справі, згідно декларації, працює в Уманському районному управлінні поліції. Інший підсудний звільнився у березні 2018 року.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"