НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

Упродовж місяця поліцейські затримали близько 600 диверсантів

04.04.2022

Тільки за минулу добу на Дніпропетровщині затримано щонайменше 5 потенційних членів ДРГ. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін.

«Протягом останнього місяця лише підрозділами Національної поліції було затримано близько 600 диверсантів. ДРГ були різні за складом, за кількістю осіб та, вочевидь, призначалися для виконання різних завдань. На сьогодні ми бачимо, що ті представники ДРГ переважною мірою використовувалися противником для документування позицій наших військ, оскільки в їхніх мобільних телефонах є фотографії Збройних сил України, інших військових підрозділів, блокпостів і так далі», – сказав перший заступник очільника МВС.

Також Євгеній Єнін зазначив, що тільки за минулу добу на Дніпропетровщині затримано щонайменше 5 потенційних членів ДРГ. «Їх передали Службі безпеки України», – сказав він.

Крім цього Євгеній Єнін закликав українців бути пильними: не підказувати незнайомим дорогу, звертати увагу на їхню мову, дезорієнтацію на місцевості та інші підозрілі ознаки.

«Якщо побачили такі характеризуючі ознаки підозрілих осіб, інформуйте про це правоохоронні органи», – наголосив перший заступник міністра.

Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"