НОВИНИ

21.09.2021

20.09.2021

18.09.2021

17.09.2021

РУБРИКАТОР

Українська суддя з російським паспортом: активісти готують звернення до ВРП та СБУ

20.08.2021

Знайомтеся, це чинна суддя Селидівського міського суду Донецької області – Юлія Переясловська та фото її російського паспорта отриманого у 2019 році (?!).

Інформацію про суддю та російський паспорт нещодавно опублікували ряд ЗМІ (https://bit.ly/3j3e37L). Вивчивши опубліковану інформацію та звіривши зі наявною з наших джерел вважаємо, що ви маєте знати цю історію.

Юлія Переясловська працює суддею лише з 2016 року й частину часу вона провела в декретній відпустці. До цього, у 2013-2016 рр, вона працювала… у Вищій раді юстиції України помічником голови ВРЮ та провідним спеціалістом секретаріату.

Більш досвідченим суддею є її чоловік – Олександр Донець, який є суддею Вищого адміністративного суду України у відставці.

Отже, за останні 5 років Переясловська, разом з родиною, понад 10 разів відвідувала територію окупованого Криму проводячи там достатньо довгий проміжок часу.

Власне, саме в Севастополі суддя, схоже, й отримала російський паспорт та номер платника податків.

За даними журналістів, в окупованому Севастополі суддя проживає в елітній квартирі за адресою вул. Паркова 14в, яка належить тітці судді. Проте у родини судді наявне майно і на материковій частині України, до прикладу:

– квартира площею 123 кв.м у Києві, яка належить самій судді;

– квартира площею 93 кв.м на столичному Печерську подарована матері судді;

– будинок 133 кв.м у Київській області (також належить матері)

– кілька квартир у Донецьку та Донецькій області.

Нагадаємо, що суддя має доступ до Державної таємниці й подорожі на окуповану територію та отримання паспорту держави-агресора можуть не лише вплинути на незалежність судді, але й нести реальну загрозу держбезпеці країни.

А тому ми готуємо відповідні звернення як до Вища рада правосуддя, так і до Служба безпеки України.

проєкт “PROSUD”

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"