НОВИНИ

09.12.2022

08.12.2022

07.12.2022

06.12.2022

05.12.2022

03.12.2022

02.12.2022

РУБРИКАТОР

У Запоріжжі за результатами службового розслідування звільнено трьох поліцейських

21.12.2021

Факти щодо неправомірних дій працівників поліції, оприлюднені в мережі Інтернет, підтвердилися в частині незаконного застосування до жителя міста поліцейських превентивних заходів та заходів примусу. За наказом начальника ГУНП, порушників звільнено зі служби в поліції. До їх керівників застосовано суворі дисциплінарні стягнення.

Наприкінці листопада 2021 року в мережі Інтернет був оприлюднений відеосюжет, в якому його автор розповідав про неправомірні дії працівників Запорізького районного управління поліції у вигляді побиття та приниження жителя міста, громадянина Р.

На підставі наказу керівника поліції Запорізької області, дисциплінарною комісією ГУНП в Запорізькій області було проведено службове розслідування,  під час якого зазначені в публікації відомості підтвердилися у частині незаконного застосування до громадянина  поліцейських заходів.

Так, розслідуванням встановлено, що працівники поліції неправомірно зупинили транспортний засіб під керуванням громадянина Р., потім безпідставно доставили його до приміщення Запорізького районного управління поліції та незаконно застосували до чоловіка фізичний вплив та спеціальні засоби.

На підставі висновків службового розслідування, за скоєння дисциплінарних проступків та порушення низки статей Закону України «Про Національну поліцію», Присяги та інші виявлені факти порушення дисципліни, трьох працівників Запорізького РУП звільнено зі служби в поліції.

Крім того, за відсутність контролю за службовою діяльністю підлеглих та неналежну організацію роботи, до п’ятьох працівників поліції з числа керівного складу районного управління, застосовані суворі дисциплінарні стягнення.

Результати службового розслідування передані до Територіального управління ДБР у Мелітополі.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"