НОВИНИ

02.06.2020

01.06.2020

30.05.2020

РУБРИКАТОР

У столиці Росії поліцейський-хабарник перестріляв своїх колег з внутрішньої безпеки

19.09.2019

У Москві черговий епізод місцевих “ментовських війн” переріс у відкриту стрілянину – на одній зі станцій метро російської столиці при спробі співробітників управління внутрішньої безпеки поліції затримати поліцейського при отриманні хабара останній, не погодившись із таким поворотом сюжету, застосував проти колег табельну зброю, убивши одного і важко поранивши іншого, повідомляють 18 вересня російські ЗМІ.

Інцидент стався на станції метро “Рязанський проспект”. Як свідчить офіційна версія подій, співробітники УВБ московської поліції зловили свого колегу “на гарячому”, при отриманні хабара у кілька тисяч рублів, а потім зловили по кілька куль кожен, тому що здаватися російський коп категорично відмовився. У результаті одного з них, за інформацією московського главку МВС, госпіталізували у вкрай важкому стані, другого навіть не встигли довезти до лікарні.

На даний момент підозрюваного затримано, Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу.

При цьому серед Telegram-спільнот, присвячених російським силовим структурам, існує альтернативна версія – співробітники УВБ планували підставити поліцейського за допомогою провокації із хабарем, однак в процесі дещо пішло не так.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"