НОВИНИ

10.04.2020

09.04.2020

08.04.2020

РУБРИКАТОР

У Полтаві заступник начальника місцевого управління судової адміністрації вимагав 248 тис грн

17.07.2019

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою заступника начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області, будучи службовою особою, що займає відповідальне становище, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого неправомірного збагачення, отримав від фізичної особи неправомірну вигоду у розмірі 248 тис грн за сприяння останньому у виконанні умов договору, підписанні актів виконаних робіт, погодженні та своєчасній оплаті вартості усіх виконаних товариством ремонтних робіт в приміщенні одного із районних судів міста Полтава.

За результатам досудового розслідування 16 липня 2019 року прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт щодо вказаної особи скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело