НОВИНИ

24.04.2018

23.04.2018

РУБРИКАТОР

У Миколаївській області слідчий брав хабарі одягом і мобільниками

Суд взяв під варту офіцера поліції, підозрюваного у вимаганні неправомірної вигоди.

Слідчим суддею Центральному районному суду м.Миколаєва Іваном Дірком обрано запобіжний захід начальнику сектору кримінальної поліції Южноукраїнського ВП Первомайського ВП ГУНП в області, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України.

За версією органу досудового розслідування, співробітник поліції встановив, що за місцем проживання мешканки м.Южноукраїнськ постійно зберігаються наркотичні засоби, оскільки її співмешканець є наркозалежним. Офіцер поліції вирішив скористатись цією інформацією та висловив жінці вимогу періодично надавати йому коштовні речі та гроші.

Відповідно матеріалів клопотання, починаючі з вересня 2016 року по квітень 2017 року остання придбала правоохоронцю два мобільних телефони, жіночу каблучку та предмети одягу. Загальна вартість зазначених речей склала понад 14 тис гривень.

У судовому засіданні підозрюваний пояснив, що дійсно отримав від жінки каблучку телефони та одяг, однак він вказаного не вимагав. За його словами остання передала ці речі добровільно, з власної ініціативи. Він же спілкувався з нею виключно для отримання оперативної інформації.

Дослідивши матеріали клопотання, суд встановив, що цілком ймовірними є ризики переховування від слідства, оскільки у разі доведення вини підозрюваного йому загрожує до 10 років позбавлення волі та впливу, за рахунок тривалих зв’язків серед співробітників поліції, на свідків, які є наркозалежними.

За огляду на це, суд обрав правоохоронцю запобіжний захід у виді тримання під вартою до 12.06.2017 року з можливістю внесення застави у сумі 400 000 гривень.

Джерело