НОВИНИ

28.03.2020

27.03.2020

26.03.2020

РУБРИКАТОР

У Миколаєві затримано поліцейського та працівника суду за одержання неправомірної вигоди

29.11.2016

22.09.2016 слідчими слідчого відділу прокуратури Миколаївської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Миколаївській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України на одержанні неправомірної вигоди викрито слідчого слідчого відділу Інгульського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та працівника Ленінського районного суду м. Миколаєва.

Встановлено, що слідчий, діючи за попередньою змовою з працівником суду, який виступив у ролі посередника, вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 25 тис грн за повернення власнику належного йому транспортного засобу, який використовувався останнім на підставі підроблених документів.

Передача коштів відбувалась у декілька етапів, під час одержання останньої частини коштів зловмисників було затримано у порядку ст. 208 КПК України.

На даний момент вирішується питання щодо повідомлення зазначеним особам про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), а також обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває. Поводяться першочергові (розшукові) слідчі дії.

Джерело