НОВИНИ

09.04.2020

08.04.2020

07.04.2020

РУБРИКАТОР

У Миколаєві двох патрульних внутрішня безпека НПУ викрила на збуті наркотиків

13.02.2020

За сприяння керівництва Департаменту патрульної поліції (ДПП) НПУ, оперативники внутрішньої безпеки НПУ, працівники ДБР та прокуратури затримали на збуті марихуани двох співробітників патрульної поліції Миколаївської області. Фігурантам злочину загрожує позбавлення волі.

Миколаївським управлінням ДВБ НПУ було одержано оперативну інформацію про те, що окремі співробітники Управління патрульної поліції області причетні до злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. 24-річний та 27-річний поліцейські були викриті на збуті серед свого оточення марихуани.

За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Миколаєві, під процесуальним керівництвом прокуратури області розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Спільними діями ДВБ НПУ, ДБР та прокуратури, за сприяння керівництва ДПП НПУ капрала та лейтенанта поліції затримали «на гарячому» – відразу після збуту ними наркотичного товару клієнтові. На теперішній час проведено санкціоновані обшуки за місцем їхнього мешкання.

Патрульні затримані на підставі ст.208 КПК України та поміщені до ізолятора тимчасового тримання до обрання запобіжного заходу судом. Готується оголошення їм про підозру. За кримінальні оборудки поліцейські можуть потрапити за грати на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.