НОВИНИ

27.05.2023

26.05.2023

25.05.2023

24.05.2023

23.05.2023

22.05.2023

19.05.2023

18.05.2023

РУБРИКАТОР

У МВС зазначили, що в Києві знову активізувалися ДРГ, але їхні «результати» зводяться до нуля

06.06.2022

Останнім часом відзначається посилення диверсійної роботи росіян у Києві та Київській області, щодо затримання диверсантів проводиться величезна оперативна робота. Про це радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко заявив у телеефірі, передає кореспондент Укрінформу.

“Насправді ситуація така, що упродовж останнього часу росіяни, дійсно, посилили диверсійну роботу. Вони набирають людей, переважно з окупованих територій, це Донецька (і Луганська – ред.) області, це люди, які як мінімум розуміють, а інколи навіть можуть говорити українською мовою, для того щоб потім їх перекидати у інші регіони України і робити тут ті чи інші теракти”, – сказав Денисенко.

Він додав, що був період, коли ДРГ дещо затихли, проте наразі вони знову активізувалися, їх затримують “відносно регулярно”.

Радник міністра зазначив, що стосовно затримання диверсантів проводиться величезна оперативна робота.

“І наразі, насправді, результати роботи ДРГ абсолютно мінімальні, а то і зводяться до нуля”, – наголосив Денисенко.

Він зазначив, що головні цілі ДРГ – сіяти паніку і робити життя на територіях далеко від фронту максимально напруженим. Тож радник міністра закликав громадян “не розслаблятися, бо війна триває”, і бути пильними: “Якщо ви розумієте, що щось не так, що, наприклад, якісь дивні … люди несподівано поселилися у вашому будинку, звертайтеся до поліції. Якщо ви розумієте, що щось іде не так, звертайтеся до поліції”.

Водночас радник глави МВС закликав громадян “зберігати здоровий глузд”. “Бо ми пам’ятаємо, що відбувалося у перші дні війни, коли пильність справді була дуже висока, але інколи вона зашкалювала. Тому тут теж прохання – зберігати здоровий глузд. Резерви і можливості поліції теж не “резинові”. І ми всі пам’ятаємо, що на початках (повномасштабного вторгнення рф – ред.) просто неможливо було виїхати на всі дзвінки, бо було забагато панічних настроїв у суспільстві”, – заявив радник міністра.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"