НОВИНИ

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

У Мін’юсті складатимуть рейтинг виправних колоній і СІЗО

24.11.2020

Система рейтингування складається з інструментів оцінки та цифрової аналітичної карти виправних колоній та СІЗО. Про це йдеться в повідомленні у Телеграм-каналі Міністерства юстиції України, передає «Закон і Бізнес».

Мін’юст планує регулярно відстежувати прогрес установ виконання покарань у таких сферах діяльності:

фінанси;

кадрове забезпечення;

безпека/режим;

соціально-виховна робота;

матеріальні умови тримання;

права людини;

охорона здоров’я;

державне підприємство установи виконання покарань.

Загалом система обраховує понад 350 ключових показників, які характеризують установи виконання покарань.

Як йдеться в повідомленні, чинний підхід до управління установами виконання покарань не є системним, а переважно орієнтований на реагування, коли «щось трапляється» в окремих установах. Це призводить до прийняття «епізодичних» управлінських рішень, замість регулярних системних, які засновані на чітких показниках.

Як переконані у відомстві, нова система допоможе отримати всебічне уявлення про стан діяльності установ виконання покарань. А також, зокрема, встановити чіткі пріоритети для працівників кримінально-виконавчої системи і об’єктивні критерії для оцінки роботи установ виконання покарань.

Заявлена кінцева мета рейтингування в’язниць: «домогтися, щоб установи виконання покарань краще досягали їхньої головної мети – робити суспільство безпечнішим».

Зазначається, що система була розроблена нашими канадськими партнерами з Проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у співпраці з Мін’юстом України.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"