НОВИНИ

15.02.2019

14.02.2019

13.02.2019

РУБРИКАТОР

У Міграційній службі «торгували» закордонними біометричними паспортами

11.07.2018

Слідчим управлінням ГУНП в області під час досудового розслідування установлено: зазначена посадова особа вимагала та одержала від місцевої жительки неправомірну вигоду за прискорення та безперешкодну видачу закордонних біометричних паспортів для неї та її родичів.

38-річну чиновницю правоохоронці затримали у Бердичеві безпосередньо у службовому кабінеті державної установи під час одержання нею другої частини неправомірної вигоди на суму 3500 грн. Посадовець міграційної служби оцінила «послуги» у 5000 грн.

Тетяна Гоша, прес-секретар прокуратури Житомирської області, розповіла «Українському праву»: факт одержання неправомірної вигоди задокументовано прокуратурою області спільно з працівниками Управління захисту економіки в області ДЗЕ Нацполіції України, ГУНП в області та Житомирського управління департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

Ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира, за клопотанням прокуратури області, на час проведення досудового розслідування особу відсторонено від займаної посади.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України скеровано до Бердичівського міськрайонного суду для розгляді по суті.

Прокуратура області забезпечить публічне обвинувачення.

Джерело