НОВИНИ

04.04.2020

03.04.2020

02.04.2020

РУБРИКАТОР

У Луцьку зняли на відео, як поліцейський викидає речовий доказ (наркотики) у воду

31.01.2020

У Луцьку поліцейський, якого викликали забрати пакет з ймовірними наркотиками, викинув речовий доказ у канал. Сталося це просто на очах людини, яка й викликала копів. Чоловік відзняв дії правоохоронців на телефон і виклав відео у соцмережу, йдеться у сюжеті ТСН.

Автор відео, на якому коп викидає пакет у воду, – лучанин Андрій. Він того дня вигулював пса, коли помітив чоловіка, який рився біля пенька, нібито шукаючи ключі. Чоловік, побачивши, що його знімають, втік з парку. Натомість з’явилися двоє дівчат, які взялися рити землю поблизу. Шукали сережку, поки не втрутився Андрій. Дівчата теж втекли з парку, а пес Андрія натрапив на те, що, ймовірно, шукали люди.

“Він почав ногою щось колупати. Я побачив яскравий жовтий чи салатовий пакунок”, – каже Андрій Присяжнюк. Все це чоловік показав і розказав патрульним, а потім неабияк здивувався їхнім діям — ті викинули пакунок у річку.

Обурений містянин знову викликав поліцію. Слідчі прибули за 20 хвилин і витягли пакет з води. Кажуть, на їхнього колегу, який позбувся знахідки, тепер чекає сувора догана. Але звільняти чоловіка не будуть, виправдовуючись тим, що в поліції він лише місяць.

“Безумовно, він не очікував і не оцінював того, що даний предмет може мати в ході досудового розслідування. Будемо встановлювати всі фактичні обставини в ході дисциплінарного провадження”, – розповів керівник патрульної поліції у Волинської області Андрій Крутень.

Своєю чергою, відео упродовж двох днів зібрало у мережі десятки тисяч переглядів та півтори тисячі поширень. Під дописом люди пишуть, що закладки просто заполонили місто. У поліції запевняють, що такі виклики завжди розслідують і опитують усіх очевидців. Проте автору відео чомусь досі не телефонували.

Джерело