НОВИНИ

27.01.2020

25.01.2020

24.01.2020

23.01.2020

РУБРИКАТОР

У Києві сьогодні відбудеться акція «Досить садистів при владі!»

09.09.2019

У понеділок 9 вересня о 10:00 біля приміщення Міністерства юстиції України (пров. Рильського, 10) відбудеться вулична акція під назвою «Досить садистів при владі!», яку проведуть правозахисники разом з колишніми працівниками пенітенціарної системи, жертвами катувань в державних установах виконання покарань та родичами засуджених.

Метою акції є привернути увагу керівництва Мін’юсту до проблем пенітенціарної системи, до брутальних порушень прав людини в місцях позбавлення волі та застерегти від помилки призначення старих кадрів на керівні посади адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

Змінюються керівники галузі, при цьому не змінюється парадигма  ставлення до в’язнів. Досі, на 29-му році незалежності України, пенітенціарна система діє з використанням радянських каральних методів. З радянських часів працюють династії тюремщиків на керівних посадах, які блокують реформування системи відповідно до мінімальних міжнародних стандартів.

Учасники акції закликають новообраного Міністра юстиції України Малюську Дениса Леонідовича дослухатися до вимог громадськості та відсторонити від  керівних посад в Адміністрації ДКВСУ осіб, причетних до порушень прав людини – Олександра КрикушенкаВолодимира Мелюхова, та не допустити повернення на службу Сергія Старенького.

В акції візьмуть участь представники Харківської Правозахисної групи, Української Гельсінкської спілки з прав людини, Альянсу української єдності та інших організацій.

За додатковою інформацією звертатися до Цвілого Олега Володимировича, тел: +38(068)933-2882; 

Джерело