НОВИНИ

21.02.2024

20.02.2024

19.02.2024

15.02.2024

14.02.2024

13.02.2024

12.02.2024

РУБРИКАТОР

У київському СІЗО викрили масштабний наркотрафік, який «кришували» співробітники установи

28.01.2023

Працівники ДБР викрили у Державній установі «Київський слідчий ізолятор» масштабне постачання наркотичних речовин, замаскованих під звичайні передачі. Наркотрафік «кришували» співробітники установи.

За оперативного супроводження ДСР Нацполіції протиправна діяльність організованого угруповання припинена.

До складу групи входили особи, які утримувались в СІЗО та їхні спільники на волі. Організатори схеми замовляли наркотичні засоби, які передавались до СІЗО прихованими у харчові продукти, засоби гігієни тощо. Функціонування трафіку забезпечував працівник СІЗО, який за «відсоток» прикривав протиправний механізм, щоб запобігти його викриття колегами.

Правоохоронці провели обшуки в приміщенні СІЗО в ході яких виявлено наркотичні засоби, засоби зв’язку, банківські картки та інші заборонені до зберігання речі. Також, слідчі дії проведено за місцями проживання зловмисників, які постачали наркотики, де крім іншого виявили обладнання для виробництва наркотиків.

Наразі задокументовано шістьох учасників організованої групи, яким повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, пересилання та збут наркотичних засобів, вчинені організованою групою).

Дії працівника СІЗО, який сприяв незаконному бізнесу – додатково кваліфіковано за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди), а особі, яка передавала йому гроші – ч. 1 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі).

Здійснюються заходи для встановлення інших учасників організованої групи.

Санкції статей передбачають позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора. Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"