НОВИНИ

17.09.2021

16.09.2021

15.09.2021

РУБРИКАТОР

У Києві відкрили пам’ятник поліцейському (фото, відео)

21.08.2021

20 серпня у центрі Києва біля обласного главку поліції відкрили пам’ятник поліцейському. Двометрова бронзова скульптура “Захисник” знаходиться на Володимирській вулиці. Про це повідомляється на сайті ГУ НП в Київській області.

“Унікальність цього пам’ятника полягає у тому, що він зведений на честь саме діючих офіцерів поліції. Пам’ятник є справжнім прообразом багатьох тисяч правоохоронців, які віддано несуть службу та захищають українців від злочинних посягань.”, – йдеться в повідомленні.

На виготовлення пам’ятника пішло 180 кг бронзи. Його автором є скульптор Даниіл Ровенчин.

«Хочу також започаткувати добру традицію. Якщо Ви хочете потрапити до лав Нацполіції або успішно нести службу, досягати кар’єрних висот – обов’язково треба потерти жетон бронзового капітана.  Якщо хочете отримати звання, навіть достроково, або в порядку заохочення, раджу потриматися за погони ЗАХИСНИКА , якщо ви хочете мати добрі показники у розкритті і розслідуванні злочинів – потрібно потриматись за пістолет. Усім громадянам, які прагнуть почувати себе в безпеці треба зробити фото з бронзовим капітаном і зачекинитись у соцмережах», -запропонував присутній на відкритті пам’ятника очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"