НОВИНИ

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

РУБРИКАТОР

У Кропивницькому суд зупиняє свою роботу через брак фінансування

01.09.2020

Кіровський районний суд м. Кіровограда не може працювати через відсутність матеріального забезпечення.

Про це йдеться у повідомленні голови Кіровського районного суду м. Кіровограда Романа Петрова щодо відсутності забезпечення діяльності суду, повідомляє «Закон і Бізнес».

Зазначається, що у Кіровському районному суді м. Кіровограда склалася вкрай критична ситуація у зв’язку з відсутністю фінансування забезпечення діяльності суду з боку держави.

«Суд не забезпечений папером, поштовими конвертами, CD та DVD дисками, не здійснюється заправка картриджів для принтерів і копіювальних машин. Судді та працівники суду позбавлені можливості виготовляти та видавати судові документи (рішення, вироки, ухвали, постанови, судові накази, виконавчі листи та ін.)», — йдеться в повідомленні.

Р.Петров зазначив, що частина суддів придбала папір та здійснила заправку картриджів для принтерів за власні кошти.

Також службовий автомобіль не в змозі здійснювати доставку поштової кореспонденції між установами, в тому числі доставляти матеріали судових справ до суду апеляційної інстанції, оскільки його ремонт та заправка пальним не здійснюється.

Крім того, в суді не здійснюються будь-які дезінфікуючі заходи, необхідність в яких

викликана розповсюдженням коронавірусної хвороби

«Враховуючи викладене, Кіровський районний суд м. Кіровограда не в змозі здійснювати правосуддя до відновлення належного матеріального забезпечення», — підсумував голова суду. Повідомлення, опубліковане на сайті суду, адресоване прем’єр-міністру, керівництву ВРП, ВС, ДСАУ,  РСУ.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"