НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

У Кіровоградській обл. поліцейський вимагав щомісячних хабарів за можливість торгувати алкоголем

16.10.2021

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури затримано начальника сектору поліцейської діяльності  одного із районних  управлінь поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що начальник сектору поліцейської діяльності вимагав від підприємця щомісячне надання йому неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів в розмірі 5 тис грн, обіцяючи взамін безперешкодне здійснення діяльності з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також не вжиття заходів щодо виявлення та припинення правопорушень, не складання стосовно нього правоохоронцями матеріалів про адмінправопорушення.

Затримано поліцейського при отриманні чергової суми неправомірної вигоди.

На даний час працівнику поліції повідомлено про підозру, вирішується питання щодо застосування запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування провадження здійснюють слідчі третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Кропивницькому) Територіального управління Державного бюро розслідувань.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"