НОВИНИ

09.06.2023

08.06.2023

07.06.2023

06.06.2023

05.06.2023

02.06.2023

РУБРИКАТОР

У Херсоні призначені росіянами «поліцейські» масово просяться у відставку

16.09.2022

У Херсоні масово пишуть рапорти про відставку призначені російськими загарбниками співробітники «поліції».

Про це Укрінформу повідомило поінформоване джерело у правоохоронних органах.

Так, за словами співрозмовника агентства, на тлі активності ЗСУ на Херсонському напрямку суттєво збільшилася кількість рапортів на звільнення у росіян, аргументують вони це «нездатністю керівництва забезпечити належні умови роботи».

Зокрема, такий рапорт подав Ростислав Малиновський – зрадник із Херсона, який вступив до так званого «Головного управління МВС у Херсонській області», якого встановила СБУ.Він відмовляється від посади «заступника начальника управління карного розшуку – начальника відділу розкриття злочинів проти особи» та просить розірвати контракт «у зв’язку із загостренням ситуації в Херсонській області».

Зазначимо, що у липні 2022 року Служба безпеки України опублікувала список співробітників українських правоохоронних органів, які вступили до лав “ГУ МВС Росії в Херсонській області”. Серед них числиться і Малиновський Р. А. як “начальник відділу розкриття злочинів проти особистості”.

Ще один «поліцейський» із захопленої Херсонської області просить повернути його на попереднє місце служби до Санкт-Петербурга. Так, згідно з рапортом, Меттус Д. А., призначений на посаду «оперуповноваженого Суворовського міського відділу поліції ГУ МВС росії по Херсонській області», хоче на колишнє місце служби нібито «у зв’язку з відсутністю забезпечення житлом та належного рівня матеріального забезпечення» в Херсоні.Загалом, за словами джерела, зараз головне бажання російських військових та силовиків на захоплених територіях України – «звільнятися та тікати».

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"