НОВИНИ

28.05.2024

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

22.05.2024

РУБРИКАТОР

У Харкові групу військовослужбовців засудили за бійку з поліцією

10.11.2023

Про це редакція 368.media дізналася із вироку Київського райсуду за ч. 2 ст. 296, ч. 2 ст. 345 КК.П’ятеро військовослужбовців ЗСУ, а саме – Валерій Маєвський, Єгор Кадьян, Максим Михайленко, Михайло Білан та Георгій Бондаренко вирішили влаштувати бійку з патрульними поліцейськими. Інцидент стався 10 серпня цього року.

Військовослужбовці відпочивали з жінками біля магазину «Вишня», де розпивали спиртні напої. В них виник конфлікт з компанією поряд. Вояки стали погрожувати цивільним та принижувати їх. На місце викликали екіпаж поліції, але хлопці не заспокоїлися. Довелося покликати допомогу.

Після цього військовослужбовці напали на правоохоронців. У ході бійки останні отримали легкі тілесні ушкодження.

У суді всі вояки визнали провину, але заявили, що цивільні нібито самі винні, бо один з них почав дарувати жінкам квіти. Приблизно через 20 хвилин приїхали працівники поліції та служба правопорядку. Служба правопорядку перевірила їхні речі, і, не виявивши ані зброї, ані заборонених речей, відпустила їх, однак працівники поліції не повідомили, чого саме їх затримують. Це продовжувалось деякий час, допоки не сталася ситуація, що один з поліцейських штовхнув дружину солдата, вона впала, вдарилася головою та втратила свідомість. Вони почали голосно лаятися, через що до них був застосований спецзасіб – газовий балон. Потім у них з поліцейськими сталася бійка.

Цікаво, що ДБР почало справу щодо цієї події, проте всі військовослужбовці попросили в подальшому слідчі дії не проводити та потерпілим їх не визнавати. Крім того, вояки виплатити поліцейським 70 тис. гривень компенсації.

Суд визнав чоловіків винним та призначив їм покарання у вигляді року та одного місяця службового обмеження з відрахуванням 10% із суми грошового забезпечення в доход держави.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"