НОВИНИ

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

26.09.2023

РУБРИКАТОР

У Харківській області затримали двох експоліцейських-колаборантів

26.09.2022

В ході стабілізаційних заходів на деокупованих територіях Харківської області викрито чергових зрадників з боку поліції.

Обласна прокуратура доповідає, що під час окупації  Ізюма експоліціянт добровільно перейшов на бік ворога. Колишній правоохоронець  обійняв посаду «дільничного інспектора поліції» у так званому «Ізюмському районному управлінні поліції Харківської області». Згодом за допомогу окупантам отримав підвищення та став «начальником відділу дільничних інспекторів».

В окупаційній владі зрадник відповідав за «громадський порядок» на вулицях міста. Для того, аби контролювати ситуацію і не допустити можливості місцевим патріотам вчиняти будь-які протестні дії, він особисто разом із представниками збройних формувань рф влаштовував патрулювання та полювання на проукраїнських громадян. У липні він разом з військовими РФ та так званої «ЛНР» приїхав до своїх колишніх колег та забрав у них трудові книжки. Після звільнення Ізюму зрадник почав переховуватися, але вдавалося це йому недовго.Також ДБР встановила іншого зрадника, котрий був українським правоохоронцем у Вовчанську. Коли місто окупувала російська армія — почав служити окупантам. Рашисти призначили «манкурта» керувати штабом у псевдополіцейському відділку. Він також разом із російськими солдатами патрулював місто та регулярно доповідав своїм кураторам про ситуацію у Вовчанську.

Обом експравоохоронцям повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК).

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"