НОВИНИ

10.04.2020

09.04.2020

08.04.2020

РУБРИКАТОР

У Харкові патрульні затримали поліцейського з ознаками сп‘яніння за кермом. Той почав чинити опір

09.12.2019

Патрульні зупинили автомобіль «Toyota Avensis» 3 грудня, на Салтівському шосе. За кермом перебував дільничний офіцер поліції Дергачівського відділу поліції ГУНП в Харківській області Самойлов Ігор Васильович. У його декларації зазначений саме такий автомобіль.

Патрульні виявили у поліцейського ознаки сп‘яніння, а саме почервоніння очей та відповідний  запах з ротової порожнини.

Самойлов Ігор спочатку заявив,що він не керував автомобілем та взагалі йшов пішки. А потім змінив свідчення та почав казати, що перебував на пасажирському місці.

Потім поліцейський Самойлов почав сперечатись з патрульними та вдарив одного з копів по нозі і у груди.

Патрульні затримали п‘яного дільничного та вдягли на нього кайданки. Також на місце прибули друзі Самойлова та заважали затриманню п‘яного дільничного і оформленню відповідних матеріалів.

На Самойлова Ігоря Васильовича склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

У пресслужбі ГУНП підтвердили інформацію щодо цієї події. У відомстві розпочали службову перевірку та відсторонили від виконання службових обов‘язків Самойлова І.В. на час проведення перевірки.

Джерело