НОВИНИ

12.04.2024

11.04.2024

10.04.2024

09.04.2024

08.04.2024

05.04.2024

04.04.2024

РУБРИКАТОР

У формі та з автоматом: поліцейський з Києва забрав новонародженого сина з пологового будинку

09.09.2022

У мережі завірусилася фотографія київського поліцейського, який разом із колегами приїхав до пологового будинку, щоб зустріти дружину та новонародженого сина.У воєнний час все рівно залишається час для кохання та рідних. Тисячі мам та дружин чекають своїх захисників та захисниць з фронту живими та здоровими. І поки тривають бойові дії на території України, жінки продовжують дарувати життя новим малюкам.

Вся Україна дізналася про родину звичайного полісмена з Київщини. Поки чоловік разом із колегами ніс службу та оберігав спокій українців у воєнний час, його дружина народжувала сина в одному із місцевих пологових будинків.

Радісну звістку про поповнення розмістили на сайті МВС України та дозволили новоспеченому татусю на декілька годин перервати службу та поїхати до дружини та новонародженого сина, щоб зустріти їх під час виписки та провести додому. Разом із поліцейським у цілях безпеки поїхали декілька його товаришів по службі. Саме тому на усіх фотографіях чоловік перебуває в повній амуніції – формі, зі зброєю та рацією.

“І хоч виписка з пологового нині виглядає так, ми віримо, що дітки, які народжуються у такий час, виростуть найщасливішими”, переконані в МВС України.

Особистість новоспеченого татуся не розсекретили через міркування безпеки. Однак його фотографії з малюком облетіли не лише усю Україну, а й світ.

Відзначимо, що за період російсько-української війни з 24 лютого в Україні народилося понад 4,3 тисячі немовлят. Крім того, за цей час українці створили майже чотири тисячі нових сімей.  3973 закохані пари вирішили офіційно скріпити свій союз в умовах війни.

Євгенія Кужненкова

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"