НОВИНИ

07.07.2020

06.07.2020

30.06.2020

РУБРИКАТОР

У Донецькій та Луганській областях СБУшники торгували інформацією, яку здобували незаконним шляхом

19.12.2019

За процесуального керівництва прокуратури Київської області слідчі СБУ та працівники Управління внутрішньої безпеки СБУ викрили діяльність цивільної особи та службовців ГУ СБУ Донецькій та Луганській областях, які можуть бути причетні до організації збуту інформації, здобутої незаконним шляхом.

За версією слідства, вказані особи, ймовірно, за гроші збували відомості про телефонні розмови, з’єднання та телефонні трафіки з використанням спеціальних технічних засобів, призначених для негласного зняття інформації.

Наразі проводяться санкціоновані обшуки за місцем їх проживання та роботи. Також вирішується питання щодо оголошення зазначеним службовим особам підозри за ч. 1 ст. 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації), ч. 2 ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер) КК України та обрання запобіжних заходів.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"