НОВИНИ

09.12.2022

08.12.2022

07.12.2022

06.12.2022

05.12.2022

03.12.2022

02.12.2022

РУБРИКАТОР

У держзраді підозрюється слідчий поліції з Мангуша та інспекторка ІТТ Луганської поліції

09.05.2022

ДБР повідомило підозру старшому слідчому відділу поліції №4 Маріупольського управління поліції в Донецькій області Руслану Асланову.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на текст підозри.

25 лютого, наступного дня після оголошення воєнного стану для запобігання загрози життю і здоров’ю працівників поліції керівництво дало їм вказівку передислокуватися із Мангуша до Покровська.

Проте Асланов нібито свідомо вказівку не виконав і залишився у Мангуші. Після окупації селища росіянами він, за версією слідства, прибув до захопленого віділку поліції і пройшов там співбесіду із представниками «ДНР» і добровільно вступив на службу до «Мангушского районного отделения милиции МВД ДНР» на посаду слідчого.

Уже, працюючи на окупантів, Асланов патрулював селище Мангуш і вилучав цивільні машини на користь «ДНР». Крім того, він начебто схиляв іншого українського поліцейського до переходу на бік ворога.

За державну зраду в умовах воєнного стану йому загрожує позбавлення волі на 15 років або довічно.

У мережі Фейсбук 4 квітня з’явився акаунт «Руслан Асламов» із аватаркою чоловіка у військовій формі і з автоматом.

11 квітня Асланов поширив карту російської імперії 19 століття, на якій показано, що землі України входять до російської та Австро-Угорської імперії. Також він додав на карту сучасний державний прапор рф.

Іншим разом він поширив світлину із, ймовірно, захопленого поліцейського відділку, в якому встановлено прапори «ДНР» та рф.

Також Державне бюро розслідувань повідомило громадянці Юлії Романчук підозру в державній зраді в умовах воєнного стану. Про це свідчить публікація в газеті «Урядовий кур’єр».

Одночасно Романчук викликається до слідчого для участі в деяких слідчих і процесуальних діях.

Ця жінка відома як інспектор ізолятору тимчасового тримання №5 ГУ НП в Луганській області.

Її чоловік працював у Луганському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"