НОВИНИ

24.03.2023

23.03.2023

22.03.2023

21.03.2023

20.03.2023

18.03.2023

РУБРИКАТОР

У ДБР започатковано інститут Уповноваженого з питань гендерної рівності

14.10.2021

Реалізація принципів гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок має першочергове значення для України. Йдеться про рівні права і можливості для чоловіків і жінок, зокрема щодо кар’єрного зростання, законодавчого забезпечення рівного доступу до відпусток по догляду за дитиною як матері, так і батька, сприяння гендерно чутливому навчанню тощо.

Правоохоронна система не може бути винятком у таких важливих суспільних питаннях, тому Державне бюро розслідувань послідовно впроваджує ці принципи у життя.

За статистикою, з кожним роком у нашій країні зростає відсоток жінок, призначених на керівні посади у всіх державних установах.

Наразі 19 % усіх керівних посад у Державному бюро розслідувань обіймають саме жінки. Цей показник зріс на 3 % порівняно з минулим роком. І сьогодні керівництво Бюро робить все можливе, щоб цей показник продовжував збільшуватися.

Порівняно з 2020 роком на 4 % збільшилася кількість жінок серед працівників ДБР. Зокрема, у центральному апараті цей показник збільшився на 10 %.

Важливим напрямом діяльності є роз’яснення громадянам і працівникам важливості забезпечення рівних прав чоловіків і жінок в нашій країні.

З цією метою у Бюро і був започаткований інститут Уповноваженого з питань гендерної рівності, а на сайті відомства запроваджено спеціальну сторінку, яка інформуватиме читачів про роботу у сфері впровадження у своїй діяльності гендерних підходів.

Крім публікацій, нормативних та статистичних даних, звітів про проведення гендерних аудитів, на сторінці планують проводити опитування, анкетування працівників тощо.

Також буде передбачена можливість подати звернення, пропозиції чи скарги Уповноваженому ДБР.

Детальніше з цією інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"