НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

РУБРИКАТОР

У Черкаській виправній колонії запровадили режим особливих умов

04.05.2019

Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України повідомляє:

28.04.2019 під час проведення вечірньої перевірки засуджених у державній установі «Черкаська виправна колонія (№ 62)» (далі – установа) окремі засуджені проявили групову непокору законним вимогам адміністрації, здійснили напад та завдали працівникам установи тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Один із постраждалих працівників установи госпіталізований до лікарні у тяжкому стані. У зазначеному інциденті приймало участь близько 30 засуджених.

Зважаючи на це, згідно зі статтею 105 Кримінально-виконавчого кодексу України, відповідно до пункту 2 розділу ХХІІІ Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 28.08.2018 № 2823/5, у зазначеній установі запроваджено режим особливих умов, під час якого здійснюватимуться додаткові режимні заходи. Відповідно до розділу XIV цих Правил, на період введення режиму особливих умов будуть тимчасово відмінені побачення.
Крім того, згідно з вимогами нормативно-правових актів Міністерства юстиції України в установі проведено загальний обшук із залученням додаткових сил і засобів інших установ виконання покарання, про що у встановленому порядку були інформовані органи прокуратури та регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

За результатами проведення обшуку було вилучено ряд заборонених речей та предметів. Під час проведення зазначених заходів спеціальні засоби та фізична сила до засуджених не застосовувалися.

Наразі, оперативна обстановка в установі керована, адміністрацією проводяться відповідні режимні заходи для її підтримання.

Постраждалий працівник установи був відвіданий керівництвом Центрального міжрегіонального управління, йому надається відповідна моральна підтримка та матеріальна допомога у проходженні курсу лікування.

Управління ДКВС України

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"