НОВИНИ

19.10.2019

18.10.2019

17.10.2019

РУБРИКАТОР

У Черкасах п’яні працівники прокуратури бешкетували в ресторані (відео)

13.06.2019

7 червня у ресторані «Тарас Бульба» бешкетував заступник прокурора області Юрій Ковтун, якого намагався заспокоїти начальник відділу керівництва досудових розслідувань ДБР Валерій Барабаш.

 Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook Дмитро Кухарчук.

«Очманілі від безкарності, бухущі в сраку прокурори ледь не повбивали відвідувачів черкаського ресторану.

У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР був день народження. На відео саме він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій», – написав Кухарчук.

«Я поки що не отримав відео, де це чмо, діставши свій статевий орган, намагається помочитися, але це справа часу», — додав він.

На відео відреагував прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко.

«Попри те, що події відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своїх підлеглих неприпустимою», – написав він.

Прокурор області повідомив, що призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії.

Юрій Ковтун є заступником прокурора Черкаської області. Валерій Барбаш обіймає посаду начальника відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими управлінням ДБР.

Джерело