НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

РУБРИКАТОР

У Черкасах чоловіка засудили до умовного обмеження волі за п’яні погрози поліцейському

18.03.2020

Черкаською місцевою прокуратурою на належному рівні підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 34-річного жителя м. Черкаси, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 345 (погроза насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) Кримінального кодексу України.

Установлено, що обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись на задньому сидінні поліцейського службового автомобіля, усвідомлюючи, що перед ним знаходяться працівники органу поліції, які виконують свої службові обов’язки, висловив у бік патрульного поліцейського УПП в Черкаській області погрози застосування фізичного насильства.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси зловмисника визнано винним за ч. 1 ст. 345 Кримінального Кодексу України та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"