НОВИНИ

27.05.2022

26.05.2022

25.05.2022

24.05.2022

23.05.2022

21.05.2022

РУБРИКАТОР

У Бородянці відкрили оновлене відділення поліції. Під час окупації тут був штаб військових рф

11.05.2022

Про це Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив сьогодні, 10 травня, під час брифінгу за участю представників ЗМІ.

Глава відомства  зазначив, що  Київська область  на сьогоднішній день одна  з  тих, що найбільше постраждала від варварських дій ворога, тут громадяни загинули внаслідок авіа і артилерійських ударів противника. Відтак  присутні вшанували хвилиною мовчання  пам’ять  загиблих від рук російських загарбників.

Ігор Клименко повідомив, що  сьогодні  у Бородянці відкривається оновлене   відділення поліції. Під час окупації у приміщенні, де відсьогодні працюватимуть поліцейські, розташовувався штаб військових рф.

«Особовий склад Бородянського відділення поліції обслуговує 40 населених пунктів, а це – майже 50 тисяч громадян. Наша з вами перша задача забезпечити безпеку людей, забезпечити їхній спокій. І мова не про відкриття відділу поліції, йдеться про те, що державні органи влади працюють у повному обсязі.  Сьогодні правоохоронні органи, у першу чергу поліція, приступає до повноцінної роботи», – сказав Ігор Клименко.

Глава відомства наголосив, що всі співробітники  Бородянського відділення поліції  весь час окупації залишалися разом з громадянами у підвалах та бомбосховищах.

«Відкриття відділення поліції дасть змогу громадянам знати, що поліція цілодобово функціонує, вони будуть знати, куди прийти, куди подати заяву.  В найближчий час  на місці зруйнованого підрозділу ми відбудуємо  новий повноцінний підрозділ», – зазначив Голова Нацполіції.

Він додав, що за час російського вторгнення  поліція втратила на  тимчасово окупованих територіях  210  підрозділів поліції.  Лише в Київській області із 50 адміністративних споруд  втрачено 10. Також знищено 1 200 атівок, а це – 1200 патрулів. Київщина втратила 50 службових автівок,  в тому числі і Бородянка.

«Незважаючи ні на що, ми маємо організувати роботу відомства як в Київській області, так і в Бородянці. Головне, що громадяни нам довіряють, а  ми цю довіру виправдали під час бойових дій», – наголосив Голова відомства.

Ігор Клименко оглянув приміщення оновленого відділення поліції, подякував поліцейським на бездоганну службу та вручив відомчі нагороди.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"