НОВИНИ

20.05.2024

17.05.2024

16.05.2024

15.05.2024

14.05.2024

10.05.2024

РУБРИКАТОР

Трьом колаборанткам оголошено про підозру за службу у “МВД Херсонской области”

09.12.2022

Працювали у паспортному столі та кадрах незаконного правоохоронного органу. Трьох мешканок Херсонщини працівники внутрішньої безпеки поліції, Служби безпеки України та Офісу Генерального прокурора обґрунтовано підозрюють у колабораційній діяльності.

На Херсонщині оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму СБУ та УСБУ в АР Крим під час проведення стабілізаційних заходів викрили трьох місцевих мешканок, які прийняли рішення співпрацювати з військово-цивільною адміністрацією рф та зайняли посади в «главном управлении министерства внутренних дел Херсонской области».

Так одна жінка влаштувалася працювати до паспортного столу «начальником ОВИР», де видавала любителям «руского міра» паспорти російської федерації. А інша «начальником отдела кадров управления уголовного розыска» в «ГУМВД Херсонской области».

Форму правоохоронців-окупантів носила і 31-річна мешканка Херсону, у минулому капітан поліції. Вона обійняла посаду «заместителя начальника управления по работе с личным составом» у незаконному правоохоронному відомстві.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора всім трьом фігуранткам слідчі СБУ вручили підозри за ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За роботу на окупантів вони понесуть кримінальну відповідальність. Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"