НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

Судитимуть працівника СБУ, який за хабар обіцяв допомогти автошколі з акредитацією

16.12.2021

Слідчі ДБР завершили досудове розслідування стосовно старшого оперуповноваженого відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Херсонській області, який вимагав від автошколи хабар за дозвіл на підготовку водіїв. Обвинувальний акт направлено до суду.

Працівнику СБУ стало відомо, що власниця місцевої автошколи подала у сервісний центр МВС документи для оформлення дозволу на здійснення підготовки водіїв.

Він розповів синові власниці автошколи, що комісія відмовить автошколі в акредитації та запропонував вплинути на комісію за 2 тис. доларів США.

У серпні 2021 року працівники ДБР задокументували факт одержання оперуповноваженим всієї суми хабаря. Він зрозумів що його злочинна діяльність викрита та втік на авто з місця події.

Працівники ДБР оперативно розшукали працівника СБУ та повідомили йому про підозру.

Наразі він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 5 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону, оперативний супровід – СБУ.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"