НОВИНИ

19.01.2021

18.01.2021

16.01.2021

РУБРИКАТОР

Судитимуть поліцейського, через службову недбалість якого зникло 2 мільйони гривень

30.09.2020

До суду направлено обвинувальний акт відносно старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України. Він обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що у 2014 році правоохоронні органи, розслідуючи кримінальне провадження, під час санкціонованого обшуку вилучили у приміщенні одного з банків понад 2 мільйони гривень.

У подальшому суд постановив своєю ухвалою повернути вилучене майно уповноваженій особі, натомість обвинувачений, який на той час був працівником одного із відділень слідчого управління ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області, передав гроші сторонній особі, чим спричинив тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи.

У разі доведення вини поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 2 до 5  років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"