НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

Суди відсунуть від військових об’єктів

05.04.2022

Питання оцінки можливості подальшої роботи судів в Україні визначатиметься залежно від їхнього розташування, а саме – близькості до об’єктів військового, оборонного призначення та критичної інфраструктури.

Верховний Суд надіслав листи головам апеляційних судів і керівникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України з проханням надати інформацію про суди, які розміщені всередині або в безпосередній близькості до таких об’єктів.

Надана інформація буде проаналізована, і на її основі ухвалюватимуться рішення про подальше місцезнаходження та роботу таких судів, щоб мінімізувати можливість настання трагічних наслідків, не наражати суддів і працівників апарату на небезпеку й водночас забезпечити право громадян на доступ до суду.

«Кожен голова суду і керівник апарату має самостійно аналізувати поточну ситуацію в населеному пункті, де розташований суд, та приймати відповідні рішення про режим роботи. Якщо є обґрунтовані сумніви щодо можливості здійснення правосуддя в поточних умовах, голова суду або збори суддів можуть через ТУ ДСА України звернутися до Голови ВС з проханням про зупинення діяльності відповідного суду і передачу підсудності до іншого суду», – зазначив Голова ВС Всеволод Князєв.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"