НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Судова система перерахувала на потреби Збройних Сил 64 млн грн

15.04.2022

Добровільні перерахування коштів працівниками судової системи на підтримку Збройних Сил та інші витрати на протидію агресії РФ за березень склали понад 64 млн грн.

Державна судова адміністрація повідомляє, що за березнь судді загальних місцевих та апеляційних судів, працівники апаратів судів, Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь перерахували на потреби українського війська понад 64 млн грн.

«Підтримуючи ініціативу Голови Верховного Суду Всеволода Князєва та Голови Ради суддів України Богдана Моніча, про перерахування частини суддівської винагороди на потреби Збройних Сил України, до якої, до речі, долучилися всі судді апеляційних та місцевих судів, працівники ДСА України та територіальних управлінь зробили свій внесок у скарбничку нашої перемоги», — сказав т.в.о. Голови ДСА України Олексій Сальніков. 

За підрахунками добровільних перерахувань коштів працівниками судової системи на підтримку Збройних Сил України та інші витрати на протидію агресії РФ за березень цього року українське військо додатково отримало понад 64 мільйонів гривень. Саме така сума була перерахована суддями загальних місцевих та апеляційних судів, працівниками апаратів судів, Державної судової адміністрації України та її територіальними управліннями», – відмітили у ДСА.

У ДСА України також зазначили, що окрім вказаної суми у понад 64 мільйона гривень, яка підтверджується зофіційно, судді, працівники апарату судів та ДСА України долучаються й до іншої діяльності задля нашої Перемоги: допомагають біженцям, волонтерам, закуповують індивідуальні аптечки, жертвують на благодійні фонди й підтримують Сили територіальної оборони.

Нагадаємо, що наразі видатки на судову систему України значно скоротили. Йдеться насамперед про скорочення заробітних плат працівників апаратів судів, які здійснюють організаційне забезпечення правосуддя.

 Вячеслав Хрипун

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"