НОВИНИ

18.03.2019

17.03.2019

16.03.2019

15.03.2019

РУБРИКАТОР

Суддю з Донеччини звільнили за вчинення дисциплінарного проступку

22.03.2018

Вища рада правосуддя звільнила суддю Дзержинського міського суду Донецької області Оксану Бухтіярову за вчинення істотного дисциплінарного проступку.

Як повідомляють у ВРП, суддю звільнено на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади.

У поданні поліції, на підставі якого щодо судді і було відкрито дисциплінарну справу, йшлося про вчинення Бухтіяровою таємного заволодіння товарами у магазині. Зокрема, вказано, що перевіркою, проведеною Національною поліцією України, встановлено, що у робочий час суддя Бухтіярова перебувала у магазині і винесла за межі його охоронюваної території коробку з пакетом чаю і годинником. Ці дії було вчинено з приховуванням від працівників магазину – банку з чаєм покладено до сумки і прикрито зверху предметом одягу. Вказана обставина підтверджується відеозаписом подій, а також виявленням коробки з чаєм відповідної марки і годинником в подальшому у сумці судді.

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що дії, вчинені Бухтіяровою, порочать звання судді та істотно підривають авторитет правосуддя і є несумісними з перебуванням на посаді судді.

На підставі цього Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Бухтіярову Оксану Миколаївну з посади судді Дзержинського міського суду Донецької області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Джерело