НОВИНИ

20.07.2019

19.07.2019

18.07.2019

РУБРИКАТОР

Суддю відсторонили від правосуддя у Херсонській області

10.01.2019

Суддю Горностаївського районного суду Херсонської області тимчасово відсторонили від здійснення правосуддя. Про це повідомила прес-служба Вищої ради правосуддя, передає УНН.

“Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” і частиною другою статті 62 Закону України “Про Вищу раду правосуддя”, враховуючи рішення, ухвалене Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 9 січня 2019 року, суддю Горностаївського районного суду Херсонської області Шумила Олександра Миколайовича відсторонено від здійснення правосуддя”, – йдеться в повідомленні ВРП.

Як пояснюється, у разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

“Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення. Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати”, – зазначили У ВРП.

Нагадаємо, суд виправдав члена Вищої ради правосуддя, якого підозрювали у шахрайстві на півмільйона.

Джерело